• İletişim
  • Telefon: 0850 532 85 68
  • deneme@deneme.com
uczwebsite

Oto Tamir Hizmetlerinde Yüksek Kalite

Oto tamir, periyodik bakım, onarım işlemleri ve yedek parça hizmeti yanında 7/24 acil servisi ile hizmet veren Otomotiv, alanında söz sahibi yapısı ile kullanıcılara dört mevsim özel bakım desteği sağlıyor.

 

oto tamir hizmeti kullanıcıların sorunlarına komple çözümler üreten firmamız 1990 yılından bu yana hassas hizmet anlayışıyla hareket ederek müşterilerinin sorunlarının çözüm noktası oluyor. Periyodik bakım hizmetleri veren firmamız her yaşta ve her modelde aracınızın periyodik bakım hizmetlerini yapıyor. Son teknoloji cihazları ile arıza tespiti yapan ekipmanlarımız ile üstün hizmet alırken uzman personel ile bu arıza tespitleri belirlenerek uygun çözüm yöntemleri belirleniyor. Parça değişimi gerektiği noktada orijinal parça temini sağlayan firmamız üretici firma ile bağlantı kurarak ihtiyaç duyulan parçayı tedarik ediyor. Araç sağlığı açısından önem arz eden orijinal parça uzun vadeli sorunları da engelleyen çözüm yöntemi oluyor.

 

 

Araçlarınız belirli bir kilometre mesafede sonrasında düzenli olarak bakım işlemi ihtiyacı duyar. Bakımı işlemlerinde motor birçok yönden ele alınırken motor yağı ve özel parça değişimleri ile onarım işlemleri yapılır. Firmamız bu noktada yüksek standardı ile onarım işlemlerini yaparken aracınızın sağlığını garanti altına alıyor. 7/24 acil servis desteğimiz ile de her an ve her yerde hizmet sağlayan firmamız oto tamiri konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.

 

Portakal Otomotiv olarak İstanbul Anadolu yakasındaki tüm sürücülerimize Oto Tamir& Bakım konusunda hizmet vermekteyiz.