• İletişim
  • Telefon: 0850 532 85 68
  • deneme@deneme.com
uczwebsite

Araç Tamir Hizmetleri

 

Günümüzde pek çok araç çeşitli nedenler ile bozulmaktadır. Araçların bozulmalarında ki sebep genellikle trafik halinde ki araçların geçirmiş olduğu kazalar, sel su ve doğal felaketlerin araçlar üzerinde oluşturduğu hasarlar, terör olayları ve kargaşa gibi olayların ve aracın düzgün kulanım kurallarına uyulmadan kullanılması araçlar üzerinde ki hasarların en büyük nedenleri arasında yer alır. Uzun süre boyunca bakım görmemiş araçlarda zaman içinde çeşitli arızalara neden olarak işlevini yitirecek ve sonunda bakım onarım hizmetine ihtiyaç duyacaktır.

 

Özellikle araç bakımları, aracın tedavi edilmesi ve tamir işlemleri hem araç sahipleri için hem de araçlar için oldukça önemli süreçlerden birisidir. Hasar almış araçların doğru bir şekilde onarımlarının yapılmaması veya aracın bakımlarının doğru bir şekilde yapılamaması ileride aracın işlevselliği açısından oldukça tehlikeli olmaktadır. Bunun yanı sıra araç bakım, onarım ve tamir işlemleri uzman kişiler tarafından doğru bir şekilde yapılmayan araçlar zaman içerisinde daha büyük ve geniş zararlara neden olabilmekte veya istenmeyen trafik kazalarına neden çıkarabilmektedir. Bu anlamda özellikle araç bakım ve onarımları uzman servislerce yapılmalıdır.

 

Tüm araç modellerinde oto tamiri ve bakımı ile Portakal Otomotiv farkını ve hizmet anlayışında ki profesyonelliği müşterilerimizin araçlarına yansıtıyoruz. En kısa sürede ve müşteri odaklı olarak tüm marka ve modellerde ki araçların bakım ve onarımlarını Kartal’da bulunan servis merkezimiz de gerçekleştiriyor sizlere en yakın oto servis olarak hizmet veriyoruz.